Przegląd Bałtycki istnieje już 2 lata!

Równo dwa lata temu – 23 lutego 2015 roku – uruchomiliśmy nasz sztandarowy projekt – Przegląd Bałtycki. W ciągu dwóch lat działalności opublikowaliśmy ponad 330 artykułów 80 autorów oraz zdobyliśmy prawie 90 tys. czytelników.

Kliknij w przycisk, by przejść do formularza płatności PayPal, gdzie wskazać możesz jaką kwotą chcesz wesprzeć Fundację Bałtycką.

Dane do przelewu:

Fundacja Bałtycka
ul. Wasilkowska 50
16-010 Nowodworce
Nr konta: 11 2030 0045 1110 0000 0417 3720
Tytułem: „Darowizna na cele statutowe”

Jeśli podoba Ci się to co robimy i chcesz jeszcze więcej czytać i uczestniczyć w wydarzeniach dotyczących regionu Morza Bałtyckiego – wesprzyj nas! Każda darowizna, nawet najmniejsza, zostanie przeznaczona na rozwój naszych projektów – Przeglądu Bałtyckiego i Baltic Insight. Jesteśmy przekonani, że dzięki Twojej pomocy możemy przybliżać region oraz zbudować silniejsze więzi między Polską a państwami i społeczeństwami regionu Morza Bałtyckiego.

Dwa lata naszej działalności i stale rosnąca liczba czytelników utwierdza nas w przekonaniu, że pomysł stworzenia internetowego pisma przybliżającego region Morza Bałtyckiego był „strzałem w dziesiątkę”.

W ciągu dwóch lat opublikowaliśmy na naszych stronach ponad 330 tekstów – przede wszystkim obszernych artykułów przybliżających kulturę, społeczeństwa, historię, politykę i gospodarki krajów regionu, ale także najważniejsze aktualności. Artykuły te przygotowało ok. 80 autorów, często wybitnych specjalistów zajmujących się krajami regionu. Od niedawna prowadzimy również kalendarz wydarzeń przybliżających kraje regionu w Polsce.

Najważniejszym wskaźnikiem jest dla nas jednak inna liczba – w ciągu dwóch lat zdobyliśmy ok. 90 tys. czytelników. Druga ważna dla nas liczba to liczba przeczytanych artykułów: ok. 135 tys. Biorąc pod uwagę, że z miesiąca na miesiąc statystyki te regularnie rosną, pozostajemy optymistami co do potrzeby dalszego rozwoju i przyszłości Przeglądu Bałtyckiego.

Zachęcamy Was do dalszego śledzenia i czytania Przeglądu Bałtyckiego, ale także do wspierania nas darowiznami. Strony Przeglądu wolne są od reklam, artykułów nie zasłaniamy bramkami płatności, ale dalszy prężny rozwój kosztuje. Każde wsparcie, nawet drobne, będzie dla nas cenną pomocą i miłym prezentem na 2. rocznicę powstania Przeglądu Bałtyckiego.

Potrzebujesz więcej informacji lub chcesz podjąć współpracę? Zapraszamy do kontaktu: info@fundacjabaltycka.org, info@przegladbaltycki.pl.

Fundacja BaltyckaPrzegląd Bałtycki istnieje już 2 lata!