Przyjaciele Fundacji Bałtyckiej

Jako Fundacja Bałtycka realizujemy projekty dotyczące regionu Morza Bałtyckiego oraz wspieramy relacje Polski z państwami regionu. Jeśli lubisz i cenisz to co robimy – zostań darczyńcą i dołącz do Przyjaciół Fundacji Bałtyckiej!

Serdecznie dziękujemy naszym Przyjaciołom – wszystkim osobom i firmom, które wspierają to co robimy. W ostatnim okresie wsparcia Fundacji Bałtyckiej udzielili:

• Andrzej K.
  • Janusz Różański
  • Łukasz K.
  • Andrzej D.
  • Brigita Meija
  • Felix A.
  • Przemysław Z.

(Nazwiska darczyńców ujawniamy jedynie za ich zgodą.)

Nasze możliwości realizacji i rozwijania projektów są tak duże, jak darowizny otrzymywane od odbiorców naszych projektów. Dziękujemy za każde, nawet najmniejsze wsparcie. Darczyńców wspierających naszą fundację kwotą co najmniej 100 zł witamy w gronie naszych Przyjaciół.

Przyjaciół Fundacji Bałtyckiej obdarujemy publikacjami dotyczącymi regionu Morza Bałtycki, w tym naszymi własnymi wydawnictwami, oraz zaprosimy na organizowane przez nas wydarzenia i spotkania.

Masz pytania lub chcesz dowiedzieć się więcej – skontaktuj się z nami: info@fundacjabaltycka.org.

Wesprzyj nas darowizną i dołącz do grona naszych Przyjaciół!

Wpłaty możesz kierować na konto:

Fundacja Bałtycka
ul. Kamionkowska 1/6
Nr konta: 25 1950 0001 2006 0046 9134 0002
Tytułem: „Darowizna na cele statutowe”

Lub poprzez FaniPay – usługę darowizn dla organizacji pozarządowych:

Abyśmy mogli skontaktować się z Tobą – chcielibyśmy podziękować za Twój wkład w rozwój naszych projektów – prosimy o krótką wiadomość e-mail: info@fundacjabaltycka.org.

Pozostałe sposoby wpłat i inne sposoby wsparcia naszej działalności opisane są na stronie Wesprzyj nas.

Przyjaciele Fundacji Bałtyckiej