Wesprzyj nas!

Jeśli podoba Ci się to co robimy i chcesz jeszcze więcej czytać i uczestniczyć w wydarzeniach dotyczących regionu Morza Bałtyckiego – wesprzyj nas! Każda darowizna, nawet najmniejsza, zostanie przeznaczona na rozwój naszych projektów – Przeglądu Bałtyckiego i Baltic Insight. Jesteśmy przekonani, że dzięki Twojej pomocy możemy przybliżać region oraz zbudować silniejsze więzi między Polską a państwami i społeczeństwami regionu Morza Bałtyckiego.

Wpłaty prosimy kierować na konto:

Fundacja Bałtycka
ul. Wasilkowska 50
16-010 Nowodworce
Nr konta: 25 1950 0001 2006 0046 9134 0002
Tytułem: „Darowizna na cele statutowe”

Lub poprzez FaniPay – usługę darowizn dla organizacji pozarządowych:

Dziękujemy za wsparcie!

 

FAQ, czyli najczęściej zadawane pytania:

Czy można wam zaufać?

Jesteśmy fundacją co znaczy, że naszym celem jest działalność społeczna oraz że informacje o działalności i finansach musimy udostępniać publicznie. Musimy także składać roczne sprawozdania odpowiedniemu ministerstwu (w naszym przypadku jest to Ministerstwo Spraw Zagranicznych).

Dlaczego prosicie o wsparcie?

Jesteśmy nową organizacją, którą tworzą nie instytucje czy biznes, a pasjonaci. Szybko się rozwijamy, ale bez budżetu ten rozwój jest niemożliwy do utrzymania. Mamy wiele planów i nawet najmniejsza kwota wsparcia jest cegiełką w kierunku usprawniania istniejących i realizacji kolejnych projektów.

Na co przeznaczacie zebrane środki?

Na działalność statutową, a więc rozwijanie Przeglądu Bałtyckiego oraz budowę jego wersji anglojęzycznej – Baltic Insight. W przyszłości chcemy również „wyjść” poza Internet, by współpracę bałtycką promować także w tradycyjny sposób.

Jaką kwotę należy wpłacić?

Nie określamy wysokości darowizny. Nawet niewielka wpłata ma dla nas ogromne znaczenie; za każde wsparcie jesteśmy niezmiernie wdzięczni.

Czy przekazanie darowizny jest bezpieczne?

Przekazanie darowizny jest równie bezpieczne co zakupy w Internecie, regulowanie rachunków lub przelewy bankowe. Udostępniamy dwie metody – konto bankowe oraz wpłaty przy pomocy kart kredytowych poprzez system FaniPay – płatności dla organizacji pozarządowych – dla Twojej wygody i bezpieczeństwa.

Fundacja BaltyckaWesprzyj nas!