Władze fundacji

Kazimierz Popławski Prezes Zarządu

Absolwent Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego. Interesuje się Estonią, regionem Morza Bałtyckiego oraz Europą Środkową i Wschodnią. Ekspert Norden Centrum. Prowadzi również portal estoński Eesti.pl.

Dominik Wilczewski Wiceprezes Zarządu

Absolwent Instytutu Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, słuchacz Podyplomowych Studiów Wschodnich na UW, interesuje się krajami bałtyckimi, stosunkami polsko-litewskimi i polsko-białoruskimi, współautor „Programu Bałtyckiego” w Radiu Wnet, publikował na portalach psz.pl, pl.delfi.lt, eastbook.eu.

Tomasz Otocki Członek Zarządu

W 2010 r. współzałożyciel Programu Bałtyckiego Radia Wnet, a obecnie jego redaktor, od lat zainteresowany Łotwą, redaktor strony facebookowej „Znad Daugawy”, wcześniej pisał o krajach bałtyckich dla „Polityki Wschodniej”, „Nowej Europy Wschodniej”, Delfi, Wiadomości znad Wilii, „New Eastern Europe”, Eastbook.eu, Baltica-Silesia. Stale współpracuje także z polską prasą na Wschodzie.

Fundacja BaltyckaWładze fundacji