Wspieraj Fundację Bałtycką robiąc zakupy online

Fundację Bałtycką możesz wspierać darowiznami na kilka sposobów: przelewem bankowym lub płatnościami online, a teraz także korzystając z wtyczki FaniMani. Nowy sposób to prosty i bezpłatny sposób wsparcia – drobna kwota z rachunku za zakupy robione online przeznaczana jest na wsparcie fundacji.

Aby wspierać Fundację Bałtycką robiąc zakupy online wystarczy wejść na stronę:

oraz pobrać i zainstalować „przypominajkę”, czyli wtyczkę do przeglądarki, która będzie za Ciebie pamiętać o włączeniu darowizny.

W czasie zakupów (oraz wyszukiwania sklepu), jeśli dany sklep online bierze udział w programie, wyświetli się powiadomienie o możliwości aktywowania darowizny – do czego zachęcamy.

Drobna część kwoty z rachunku za zakupy online zostanie przeznaczona na rzecz naszej fundacji. Wsparcie to nie podwyższa rachunku, a więc wsparcie nie generuje dodatkowego kosztu.

Zachęcamy także do przekazywania linku i zachęcania znajomych do wspierania w ten sposób naszej fundacji.

Dziękujemy za wsparcie!

Jeśli chcesz dodatkowo założyć konto w serwisie FaniMani, możesz to zrobić korzystając z poniższego zaproszenia:

FaniMani.pl to serwis fundacji wspomagającej zbieranie środków przez inne organizacje. W programie bierze obecnie udział ponad 1000 sklepów internetowych z różnych branż, przekazują one średnio 2,5% wartości rachunku na rzecz wybranej organizacji.

Wspieraj Fundację Bałtycką robiąc zakupy online