Przegląd Bałtycki istnieje już rok!

Równo rok temu uruchomiliśmy Przegląd Bałtycki. W tym czasie nasze pismo internetowe opublikowało ponad sto artykułów kilkudziesięciu autorów i zdobyło dziesiątki tysięcy czytelników.

Przegląd Bałtycki pojawił się w sieci równo rok temu – 23 lutego 2015 roku – pod adresem przegladbaltycki.pl. W październiku zarejestrowaliśmy Przegląd Bałtycki jako tytuł prasowy.

W ciągu tego roku opublikowaliśmy w sumie 150 artykułów i aktualności, które przygotowane zostały przez 42 autorów. Czytelnicy odwiedzali nasze strony prawie 31,000 razy, by przeczytać łącznie prawie 50,000 artykułów.

Dodatkowo setki osób śledzą nas w mediach społecznościowych – Facebooku, Twitterze, LinkedIn, Google+ – i subskrybują nasz newsletter (do czego zachęcamy jeśli jeszcze tego nie zrobiliście).

Jak będziemy się zmieniać?

Przegląd Bałtycki tworzymy dla Was – naszych czytelników. Dziękujemy, że tak chętnie odwiedzacie nasze strony. Obiecujemy również kolejne publikacje oraz szereg nowości. Planujemy więcej miejsca poświęcić zagadnieniom, które wskazaliście w naszej ankiecie czytelniczej – historii i kulturze oraz oraz wprowadzić nowy dział – podróże. Z czasem również publikowane przez nas treści będą bardziej multimedialne. O wszystkich nowościach i zmianach będziemy informować.

Niezmiennie zachęcamy również do współpracy – tak autorów, jak i osoby, które chciałyby się włączyć w tworzenie Przeglądu Bałtyckiego i Fundacji Bałtyckiej w inny sposób.

Potrzebujesz więcej informacji lub chcesz podjąć współpracę? Zapraszamy do kontaktu: info@fundacjabaltycka.org, info@przegladbaltycki.pl.

Chcesz, żeby Przegląd Bałtycki rozwijał się jeszcze szybciej i dostarczał jeszcze ciekawszych treści? Wesprzyj nas!

Przegląd Bałtycki istnieje już rok!